My Blog

Time To Change

Saç ekimi işleminin Mekanizasyon belki foliküler ünite nakli sürecini iyileştirmek için tek yoldur. Hızlı ve doğru greft diseksiyon ve atravmatik süreci hızlandırmak ve yardımcıları dayanmanızdan azaltacaktır greft yerleştirerek yeteneğine Aletleri.Ancak, saç ekimi doğal görünümlü sonuçlar yaratmak için yetenekli bir cerrah gerektiren bir estetik prosedür kalacaktır.
Uluslararası Toplum Saç Restorasyon Cerrahisi göre, saç dökülmesi onların psikolojik, sosyal ve duygusal refahı üzerindeki etkisini değişen, ABD’de 21 milyon kadınları etkiler. Erkeklerde saç dökülmesi aslında, çekici ya da çekici sayılır, sosyal olarak kabul edilebilir olabilir ve. Tersine, toplumun genellikle kadınlarda saç veya kellik incelmesi az kabul vardır. Saç dökülmesi kadınlar genellikle daha zor, hatta sevdiklerinize veya arkadaşlarınız veya bunların hekimler ile saç dökülmesi hakkında duygularını paylaşmaya buluyorum.

en iyi Saç ektirme teknikleri her sene yeni tedaviler cikiyor izmir’de
Neredeyse tüm erkek ve androjenik veya miras tipi kellik var çoğu kadın saç nakli ile tedavi edilebilir. Diğer tüm elektif kozmetik ameliyatlarda olduğu gibi, saç ekiminde en önemli hasta seçim kriteri bireyin motivasyondur. Prosedür saç dökülmesi ileri derece olan bireyler üzerinde gerçekleştirildiğinde saç ekimi sonuçları genellikle en dramatik. Genel olarak, saç dökülmesi büyük ölçüde, greft daha çok sayıda nakledilen.
Saç ekimi saç dökülmesi bazı sağlık nedenleri için en etkili tedavi olmayabilir; Bazı durumlarda, bu durum şiddetlendirir. Bu nedenle, saç dökülmesi diğer tedavi edilebilir nedenleri ekarte etmek tetkik kime saç dökülmesi için nongenetik nedenleri erkeklerde daha yaygındır, özellikle kadınlarda önemlidir.

rkek tipi kellik ve dişi tipi kellik ek olarak, bu koşullar, çeşitli başarılı bir şekilde, saç transplantasyonu ile muamele edilebilir. Nedeniyle çekiş travma veya cerrahi ve saç dökülmesi nedeniyle kafa derisi yara izi saç ekimi ile tamir edilebilir (genişletilmiş saç parçaları veya trikotillomani giyen görülür). Son olarak, saç ekimi başarılı kaşlar için saç geri kullanılabilir; kirpikler; sakal, bıyık, keçi sakalı veya alanı; ve hatta pubis veya göğüs gibi vücudun alanları için.